Posiadamy w swojej ofercie:

  • pasy używane pochodzące z demontażu ok. 300 kompletów
  • pasy  po wymianie napinacza 
  • taśmy oraz akcesoria do taśm
  • dopinacze
  • usługi naprawy zacinających się pasów oraz wymiany taśm

Istnieje  możliwość  wysłania do nas  swoich pasów przy których wymieniamy napinacze. Z tej formy korzysta 95% naszych klientów. Po usłudze takiej  pas jest pełnowartościowy pirotechnicznie  (nie jakieś oporniki - wystrzał w momencie wypadku). Zaletą tego jest to, że zostaje pas, który jest z waszego auta,  zgadzają się numery pasów, nie różni się odcieniem od reszty,  nie ma ryzyka, że przy zakupie trafi się pas poplamiony lub wytarty.

Gwarantujemy sprawność pirotechniczną i mechaniczną  pasów zakupionych i po wymianie napinacza oraz szybkie terminy realizacji.

Nie zajmujemy się w ogóle wstawianiem oporników.
Naprawione pasy wysyłamy wyłącznie za pobraniem.

Przykładowe ceny pasów oraz usług można znaleźć na naszym koncie allegro PasySerwisSkup. Jednak nie wszystko mamy wystawione więc w razie potrzeby proszę pytać telefonicznie lub email. Zamieszczone zdjęcia przedstawiają pasy sprzedawane oraz przy usłudze wygląd napinacza. Jeżeli  waszych napinaczy nie ma na aukcjach proszę pytać o wycenę indywidualną (najlepiej wysłać zdjęcie) na pasyserwisskup@wp.pl .  Zajmujemy się napinaczami i dopinaczami do praktycznie wszystkich aut europejskich, koreańskich, japońskich i USA. Posiadamy wielu klientów, którzy wracają do nas po raz kolejny co świadczy o ich zadowoleniu z pasów i usług jakie im oferujemy.